tel. 507154045


      Gdy nasz domofon, kamera, czy alarm przestają działać, zazwyczaj próbujemy naprawić je sami.   Gdy  nie udaje się to nam,  dzwonimy  po fachowców. I  tutaj właśnie   pojawiamy się my.
   Oferujemy Państwu kompleksowy serwis i naprawę wszelkich urządzeń elektronicznych, elektroniki użytkowej. Jeżeli macie Państwo problem z jakimkolwiek sprzętem to proszę dzwonić. Nasi pracownicy   doradzą  Państwu co zrobić by sprzęt znów zaczął działać, a jeżeli to nie  pomoże to przyjadą na miejsce i sprawdzą co jest przyczyną usterki. W szybki i profesjonalny sposób rozwiążą Państwa problem.
        Każdy z naszych pracowników, jest ekspertem w dziedzinie elektroniki. Nie tylko rozwiąże problem, ale powie również jak go uniknąć w przyszłości. Jeżeli chcą Państwo szybko pozbyć się problemu to nasza firma jest na Państwa usługi. Zadowolenie klienta to nasz priorytet, a co za tym idzie zawsze staramy się, aby usterka została natychmiastowo usunięta. Konkurencyjne ceny sprawiają że jesteśmy najlepszym wyborem jaki mogą Państwo wybrać.                                
 
ZAPEWNIAMY
POMOC TECHNICZNĄ przez 24 h 7 dni w tygodniu